Moto3-stand 2018

Op deze pagina staan de kampioenschapsstanden bij het Moto3-seizoen 2018. Gresini-coureur Jorge Martin is kampioen geworden met 204 punten, Marco Bezzecchi eindigde als tweede. Fabio Di Giannantonio, Enea Bastianini en Lorenzo Dalla Porta completeerden de top-vijf. Jorge Martin boekte dit jaar zes overwinningen.

rider standings

# Rijder   Punten
1.  Jorge Martin Del Conca Gresini Moto3 204
2.  Marco Bezzecchi Redox PrüstelGP 203
3.  Fabio Di Giannantonio Del Conca Gresini Moto3 175
4.  Enea Bastianini Leopard Racing 142
5.  Lorenzo Dalla Porta Leopard Racing 131
6.  Aron Canet Estrella Galicia 0,0 118
7.  Gabriel Rodrigo RBA BOE Skull Rider 116
8.  Jakub Kornfeil Redox PrüstelGP 108
9.  Marcos Ramirez Bester Capital Dubai 90
10.  Andrea Migno Ángel Nieto Team Moto3 79
11.  Albert Arenas Ángel Nieto Team Moto3 69
12.  Jaume Masiá Vargas Bester Capital Dubai 66
13.  John McPhee CIP - Green Power 60
14.  Philipp Oettl Südmetal Schedl GP Racing 57
15.  Niccolo Antonelli SIC58 Squadra Corse 56
16.  Dennis Foggia Sky Racing Team VR46 55
17.  Tatsuki Suzuki SIC58 Squadra Corse 51
18.  Tony Arbolino Marinelli Snipers Moto3 49
19.  Darryn Binder Red Bull KTM Ajo 44
20.  Ayumu Sasaki Petronas Sprinta Racing 39
21.  Adam Norrodin Petronas Sprinta Racing 37
22.  Kaito Toba Honda Team Asia 33
23.  Alonso López Estrella Galicia 0,0 31
24.  Nicolò Bulega Sky Racing Team VR46 18
25.  Vicente Perez Reale Avintia Academy 13
26.  Raul Fernandez Red Bull KTM Ajo 13
27.  Makar Yurchenko CIP - Green Power 9
28.  Livio Loi Reale Avintia Academy 8
29.  Kazuki Masaki RBA BOE Skull Rider 8
30.  Somkiat Chantra AP Honda Racing Thailand 7
31.  Manuel Pagliani Leopard Junior Team 6
32.  Nakarin Atiratphuvapat Honda Team Asia 2
33.  Celestino Vietti Ramus Sky Racing Team VR46 2
34.  Ai Ogura Asia Talent Team 1
35.  Apiwat Wongthananon Sky Racing Team VR46 0
36.  Stefano Nepa CIP - Green Power 0
37.  Jeremy Alcoba Estrella Galicia 0,0 0
38.  Yari Montella SIC58 Squadra Corse 0
39.  Luca Gruenwald Freudenberg Racing Team 0
40.  Kevin Zannoni TM Racing Factory 3570 MTA 0
41.  Shizuka Okazaki Kohara Racing Team 0
42.  Filip Salac Cuna de Campeones Czech Talent Team 0
43.  Yuto Fukushima Team Plus One 0
44.  Jake Archer City Lifting RS Racing 0
45.  Tom Booth-Amos Leopard Racing 0
46.  Ryan van de Lagemaat Lamotec Lagemaat Racing 0
47.  Maximilian Kofler Motorsport Kofler 0